Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná. Je možné zvolit mezi pevnou nebo rolovací sítí, která je upevněna v decentním rámu v barvě dle Vašeho přání a vůbec nenarušuje celkový vzhled okna.

TYP - pevné okenní sítě (rámové)

Rám sítě je vyroben s válcovaných, nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu.Všechny možňují sejmutí sítě s okna.

Návod na montáž isso pevné okenní sítě.pdf

Síť okenní - profil OV 19 x 8
Síť okenní - profil OV 25 x 10
Síť okenní - profil OE 24 x 24
Síť okenní - profil ISSO OV 19 x 8
Síť okenní - profil ISSO OV 25 x10
Síť okenní - profil ISSO OE 19 x 8
Síť okenní - profil ISSO OE 25 x 10
Síť okenní - profil ISSO OE 37 x 10
Síť okenní - profil ISSO OE 34 x 9 Lux

TYP – pevné dveřní sítě (rámové)

Rám dveřní sítě je vyroben s válcovaných, nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Celá síť se montuje na dveřní rám pomocí pantů.

Síť dveřní - profil DE 40 x 20 Lux
Síť dveřní - profil DE 40 x 20 Lux + Rám
Síť dveřní - profil DV 50 x 20
Síť dveřní - profil DE 50 x 20
Síť dveřní - profil DE 50 x 20 LUX

TYP - rolovací sítě

Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajištuje pružina uložená v hřídeli. Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Stažená síťovina je aretována stavitelnými dorazy na koncích vodících lišt za koncovou lištu, která je rovněž opatřena těsnícím kartáčem doléhajícím až k parapetu.

Rolovací síť okenní
Rolovací síť dveřní

TYP - plisé sítě dveřní

Skládané dveřní sítě Plisé jsou moderním a elegantním doplňkem současných exteriérů. Plisé nejsou pouhou ochranou proti obtížnému hmyzu, navíc dodávají prostoru velmi osobitý charakter. Ideální řešení pro zimní zahrady, francouzská okna a terasy.

Plisé dveřní síť - READY
Plisé dveřní síť - EASY

TYP - posuvné sítě dveřní

Posuvné sítě proti hmyzu se používají především pro rozměrově větší typy balkonových nebo vstupních dveří, terasy, zimní zahrady a obecně pro větší plochy. Ideální řešení nabízí pro dvoukřídlá francouzská okna. Konstrukce posuvných sítí se skládá z vnějšího rámu a jednoho nebo dvou pojezdových křídel sítě. Nevyžadují žádný prostor pro otevření. Jejich výhodou je velmi lehký a tichý chod, příjemné ovládání a jednoduchá montáž.

Posuvná dveřní síť 10 x 37 ECO - s jednoduchou dráhou
Posuvná dveřní síť 10 x 37 ECO - se zdvojenou dráhou
Posuvná dveřní síť 13 x 62 - s jednoduchou dráhou
Posuvná dveřní síť 13 x 62 - se zdvojenou dráhou

MENU

+420 775 740 005